Ostoja Pamięci
Ostoja Pamięci
01 października 2023

Wpis z dnia 01.10.2023

Nadeszło kilka gruntownych zmian. Ja można zauważyć, zmieniłem logo, nazwę i adres strony z ostoja-miejsca pamięci na ostoja pamięci. IN MEMORIAN jest teraz tylko podstroną - szkoda, ale cóż?  Zapewne zapytacie dlaczego takie zmiany? Otóż z kilku prostych względów:
1. Sama nazwa i adres strony jest krótszy, czyli łatwiejszy do zapamiętania. 
2. Zmiana nazwy to także nowe logo. Tym razem darmowe, bo mojego wykonania.
3. Strona, a może inaczej. Moja działalność to już nie tylko opisywanie samych miejsc pamięci, ale i kompleksowa archiwizacja danych, pomoc w odnajdywaniu grobów, walka o pamięć i upamiętnienie Polaków na terenie Badenii i Wirtembergii. To także Stowarzyszenie Ostoja-Zuflucht, które działa w strukturach Związku Polaków w Niemczech. Czyli walczymy i upamiętniamy - jesteśmy Ostoją Pamięci!
4. Nie ukrywam, że jest także  czynnik finansowy. Utrzymanie dwóch stron w wersji premium i domen, jest po prostu droższe. A tak jak wspominałem,  nie otrzymujemy żadnych dotacji i wszystko co robimy (począwszy od strony internetowej, paliwa,  zniczy solarnych, itd.) finansowane jest za nasze prywatne pieniądze. Dlatego też w celu pozyskania patronów/sponsorów zarejestrowałem nas na portalu Partronite, by móc robić o wiele więcej i szybciej. 
5. W dniu  11.10.2023 wygasa konto premium i domena   ostoja-miejscapamieci.pl. Nie będzie ona już przedłożona! Pozostanie tylko jedna strona, ta na której teraz jesteśmy, czyli www.ostojapamieci.pl 
 
Czyli jeszcze raz,  portal ze strony  ostoja-miejscpamieci.pl  przenosi się adres na ostojapamieci.pl 

 

 

 ©  Ostoja Pamięci  2017 - 2024   

 

 

 

E-mail: piotr.kentnowski@ostojapamieci.pl 

Tel. +49 15141652854